Batoniki Always miękkie jak deszczówka

Cykl: Agaton-Gagaton (tom 1)
Wydawnictwo: Siedmioróg

PABLOPAN | 2012-07-28

Średnia, ciekawe skąd taki idiotyczny tytuł? :)

Jula | 2012-11-03
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 03 listopada 2012

Nie mam pojęcia skąd ten idiotyczny tytuł, ale książka jest zabawna i pisana z nadzwyczajnym humorem.

Katherina87 | 2012-11-20

Nie trzeba "urodzić się w dobrym humorze", żeby patrzeć optymistycznie na świat. Wystarczy sięgnąć po opowieści zwariowanej nastolatki Agaty -pieszczotliwie zwanej Agatonem-Gagatonem. Zwariowana dziewczyna każdego oczaruje humorem i ciepłem rodzinnego domu, w którym nad cierpliwym tatą dominuje płeć piękna w każdej postaci.

Magdalena | 2011-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2011

Tytuł jest niemiłosiernie głupi, jednak sama książka bardzo fajna wśród danego gatunku i o takiej tematyce.

knigoholiczka | 2014-12-31
Przeczytana: 30 grudnia 2014

Niedzisiejsze okładki, cienkie książki- od razu widać, że książki mają swoje lata. Rok 2014 zamykam ponadczasową trylogią Marty Fox. Myślę, że są to ostatnie książki, które przeczytałam w tym roku (ale kto wie, noc długa, a ja na sylwestra nigdzie się nie wybieram).

Książka obudziła we mnie wspomnienia. Niby mam tylko 26 lat, ale widzę przepaść, która dzieliła dzisiejsze nastolatki, a te z lat 90-tych. Nie ma przekleństw, a seks i komputer nie są ich jedynymi zajęciami. Agata biega po podwórku, w wieku 14 lat dopiero zaczynają się pierwsze (niewinne!) spotkania z chłopakami. Przyjemnie czyta się taką książkę. Dziś takie książki się nie podobają, dziś hitem są wampiry i fantastyka.

Trylogia Marty Fox to opowieść Agaty o swojej rodzinie. Szczera, wesoła i nawet trochę wzruszająca.

Mamidło, Gagaton, Magilla i tata dzielą ze sobą smutki i radości. Agata ma bardzo ciekawe spostrzeżenia i pomysły, których nie waha się wcielać w życie. Czasem wynikają z tego nieporozumienia, wesołe...

Eloma | 2014-08-19
Przeczytana: 16 sierpnia 2014

Szczerze powiedziawszy nie podobała mi się ta książka. Według mnie tytuł odpowiada zawartości

KsiężniczkaMarzeń | 2015-02-02

Tytuł mnie trochę zaskoczył i zdziwił. Książka przeczytana jednym tchem przez trzy dni (XD). Bardzo szybko się czyta, jeśli wciągnie. Napisana przez osobę mającą humor, co naprawdę widać już w pierwszych zdaniach. Nie ma tam jakichś dramatycznych przeżyć czy czegoś. Po prostu - polska lekka książka dla nastolatki na wieczór. Polecam <3

Olusia | 2016-01-05
Przeczytana: 2005 rok

Pozycja opisuje świat widziany oczami nastolatki. Opowieść dotyczy życia codziennego, problemów, pierwszych miłości i zauroczeń, radości i smutków, problemów z rodzicami, ze szkołą świata nastolatków.

agaton | 2014-05-02

Marta Fox nigdy sie nie starzeje :) Podziwiam ja za jej prace i za to jak potrafi sie wczuc i zrozumiec swiat nastolatkow. Ksiazka ze swietnymi tekstami, zabawna i interesujca. Polecam.

animka227 | 2012-07-13

Dobra dla nastolatek.