Po prostu posprzątaj!

Tłumaczenie: Roman Nacht
Wydawnictwo: Kos
Einfach aufgeraumt!
sprzątanie, porządek, biuro, biurko, praca
poradniki
niqqa

Czy stos niezałatwionych spraw wciąż rośnie przed tobą, na podłodze piętrzą się protokoły i materiały informacyjne, i coraz dłużej trwa odszukanie ważnego dokumentu? Koniec z tym! Jeśli już nie pamiętasz, jakiego koloru jest twoje biurko, to ta książka jest właśnie dla ciebie! Za pomocą metody Simplify (Uprościć) w ciągu zaledwie 24 godzin już raz na zawsze stworzysz funkcjonalne miejsce...

Za pomocą metody Simplify (Uprościć) w ciągu zaledwie 24 godzin już raz na zawsze stworzysz funkcjonalne miejsce pracy, gdzie wszystko ma swoje jednoznaczne miejsce, aby wszelkie dalsze organizowanie działo się - o ile można tak to ująć - samo z siebie. Susanne Roth, ekspert w obszarze wszelkich zagadnień osobistej organizacji i zarządzania własną osobą, krok po kroku opracuje z tobą biuro pod hasłem "Wszystko na widoku, wszystko w zasięgu", które będzie dokładnie przystosowane do twoich osobistych potrzeb. W ten sposób ostatecznie pożegnasz się z chaosem i stworzysz sobie miejsce pracy, w którym będziesz się dobrze czuł.

Podane są wskazówki dotyczące czasu, listy rzeczy do robienia i do kupienia.
Wszystkie strategie zostały przetestowane i wypróbowane w praktyce!

źródło okładki: http://www.kos.com.pl

Katarzyna | 2017-08-07