Szepczący w eterze

Wydawnictwo: Sound Tropez
Whisperer in darkness
Tohverus

"Szepczący w ciemności" to krótkie opowiadanie mistrza horroru, H.P. Lovecrafta. A co by było, gdyby jego akcja działa się w Polsce. Dajmy na to - w Pokrzywnej? Dziś? Jakub Ćwiek i Sound Tropez znów połączyli siły, by przedstawić Wam historię dziwnych zdarzeń, które miały miejsce w Pokrzywnej, na Dolnym Śląsku. Scenariusz: Jakub Ćwiek Reżyseria: Marcin Kardach Realizacja nagrań: Irena Jakuszewska Miks i mastering: Krzysztof Podsiadło Produkcja: Sound Tropez Grafika: Trust
Czyta: Rafał Maćkowiak, Andrzej Mastalerz
Czas trwania: 47M

źródło opisu: https://www.storytel.pl/books/60858-Szepcz-cy-w-eterze

źródło okładki: https://www.storytel.pl/books/60858-Szepcz-cy-w-eterze

smirek86 | 2017-02-13

Słaba historia. Ocena zawyżona z uwagi na poprawne wykonanie audio.

NIE POLECAM i tyle, dobrze ze krotkie

CyrkNocy | 2017-11-29
wakahiko | 2017-11-11