Zioła w doniczkach

8320204917
poradniki
MrGwyn

źródło okładki: conrada11.pl

//Opinia również tu: http://kaginbooks.blogspot.com/2017/07/124-zioa-w-doniczkach-piotr-metera.html

Zioła. Któż się nimi nie interesuje! Chyba każdy, kto choć odrobinę wykazuje zainteresowania własnym zdrowiem, prawda? Ta cieniutka i bardzo "kieszonkowa" książeczka świetnie sprawdzi się wszystkim zainteresowanym.

Sporo jest teraz poradników o ziołach, ziółkach i ziółeczkach. A każdy jeden poradnik proponuje coś innego, coś, w swoje opinii - najlepszego. Jaka jest prawda, tego nie wie nikt, a ja nie zamierzam się w to zagłębiać. Dość, że wszystkie są piękne, kolorowe i wręcz krzyczą o naszą atencję. Ja jednak trafiłam na przewodniczek krótki, cieniutki i prawie niepozorny, a jednak pełen interesujących wiadomości.

Począwszy od podstawowych informacji - jak zioła zdobyć, jak je sadzić i jaka ziemia jest jakim potrzebna, wraz z tym, w jakim miejscu je trzymać by zdrowo rosły - aż po opis podstawowych ziół, które znajdziemy w naszym klimacie i z powodzeniem możemy się nimi cieszyć...

mariola | 2017-02-11
MrGwyn | 2017-02-02