Dieta paleo dla początkujących

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Paleo-Diät für Einsteiger
paleo
Sasser

Jeśli dasz się zainspirować zwyczajom żywieniowym i mądremu stylowi życia naszych praprzodków, to jesteś na dobrej drodze do wymarzonej figury i lepszego samopoczucia. - Paleo tu i teraz: poznasz sposób odżywiania się ludzi pierwotnych i metody przeniesienia go do współczesnej codzienności. - Odchudzanie z przyjemnością: bogatsze doznania smakowe, lepsza jakość spożywanych produktów i ich...

- Odchudzanie z przyjemnością: bogatsze doznania smakowe, lepsza jakość spożywanych produktów i ich świeżość; bez cukru, mleka, glutenu i sztucznych dodatków.
- Smacznie, zdrowo i sycąco: Dieta Paleo dla początkujących to książka z dużą liczbą prostych przepisów i z wieloma praktycznymi wskazówkami do przygotowania wspaniałych posiłków.

źródło opisu: http://www.esteri.pl/ksiazka/dieta-paleo-dla-poczatkujacych#opis

źródło okładki: http://www.esteri.pl/okladka-ksiazki/dieta-paleo-d...»

Garbaty-Aniol11 | 2017-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2017

Dobra pozycja dla wchodzących w dietę paleo, jak to zawarto w tytule.
Na plus, kilkadziesziąt przepisów do wypróbowania.

joannalesi | 2018-03-27
Przeczytana: 10 kwietnia 2018