Horimiya 8

Wydawnictwo: Waneko
ホリミヤ
komiksy
Dejikos

Brak chęci rywalizacji u Sengoku, zerowe poczucie rytmu Sakury i męskie dopingowanie Hori – wszystko to pozostanie w pamięci trzecioklasistów z liceum Katagiri, biorących udział w dniu sportu… Dla Miyamury będą to pierwsze wspomnienia związane z tym wydarzeniem. Czy będą szczęśliwe?

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.pl/

Wkp | 2017-07-10
Przeczytana: 08 lipca 2017

SNY NIE TYLKO O ZWYCIĘSTWIE

To już ósma część ,,Horimiyi". Zważywszy na to, że serię czytam z częstotliwości jednego tomu dziennie, można by uznać, że powinienem już czuć się przynajmniej nieco nią znużony, ale tak nie jest. Opowieść stworzona przez HERO nadal mnie wciąga i intryguje, i nawet jeśli pojawiają się jakieś wpadki, z wielką ochotą przymykam na nie oczy.

Wreszcie nadchodzi dzień sportu! Jedni się cieszą, inni, jak na przykład Sengoku, wręcz przeciwnie, zapał do rywalizacji i chęć zwycięstwa miesza się z obojętnością i brakiem zaangażowania. Miyamura za sprawą Hori postanawia pokazać na co go stać, ale oboje są w przeciwnych drużynach, więc zadanie nie jest wcale tak łatwe. Ale w przypadku trzecioklasistów z liceum Katagiri podziały nie są wcale tak oczywiste, koledzy kibicują kolegom, a nie własnym drużynom, czas spędzają w swoim gronie, a kiedy walczą na boisku, równie często co boje, toczą ze sobą koleżeńskie rozmowy. Ale nie brak też autentycznej, zaciekłej...

silwana | 2017-12-31
Przeczytana: 06 stycznia 2017

Kolejny świetny tom. Tak jak i w poprzednich tomach jest dużo śmiesznych scen. Ładna kreska. Już nie mogę doczekać się kolejnych części.

Wildstyle | 2018-01-02
Przeczytana: 02 lipca 2017