Warhammer Companion: A Grimoire of arcane knowledge
warhammer, RPG, fantastyka
Piotr

Witajcie Wy, którzy zostaliście dopuszczeni do pierwszej Księgi Wiedzy Tajemnej. Otwórzcie ją, a stanie się Waszą mądrość, która w Warhammer Fantasy Roleplay może być światłem tak dla Mistrzów Gry, jak i graczy. Pomiędzy tymi okładkami znajdziecie samodzielne przygody, znajdziecie też różnorodne opracowania, które pozwolą Wam korzystać z nowych profesji, przedmiotów magicznych i czarów oraz rozszerzą podstawowe zasady gry o reguły dotychczas Wam niedostępne. Dodatkowo dana Wam będzie szansa spojrzenia w okrutną twarz Starego Świata, oblicze które Jack Yeovil wyrzeźbił powieścią Drachenfels.

źródło opisu: Tylna strona okładki

źródło okładki: zbiory własne