Kamienne płomienie

Tłumaczenie: Elżbieta Sieradzińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Literatura górska na świecie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Stapis
Les flammes de pierre
literatura faktu, góry,

Kiedy autorka opowiada nam swoje historie, wiemy, że było to jej udziałem. Czytając jej książkę nie mamy wątpliwości, że spędziła wiele godzin na alpejskich lodowcach i w zacisznych schroniskach. I zapewne też dlatego z przyjemnością słuchamy jej kiedy nas zaskakuje, bawi i wzrusza swoimi opowieściami.

| 2011-03-29
Na półkach: Przeczytane, Podróżnicza
Przeczytana: luty 2011

Tym razem Anne Sauvy przenosi nas w niesamowity świat opowieści o duchach, przyszłości i niewyjaśnionych historiach. Każde opowiadanie jest mocno obsadzone w realiach górskich - z pewnością przypadnie do gustu każdemu amatorowi górskich szlaków i wspinaczek. Książka stanowi świetną odskocznię od górskiej literatury faktu, gdzie mamy do czynienia z relacjami prawdziwych przygód. W świecie Kamiennych Płomieni wszystko jest możliwe!

Trynicha | 2016-07-31
Leniwiec | 2016-01-13