Granica twojej miłości

Dango
2017-02-27
2017-02-27
Katarzyna Nishioka
manga yuri dramat okruchy życia romans

Płytka fabuła, irytująca główna bohaterka, rysunki przeciętne, spoiler zakończenia na pierwszej stronie!
Zwykły średniak, szkoda czasu i pieniędzy, nie polecam.

(Dodam jeszcze dla męskiej części odbiorców że pikantnych scen tam mnie uświadczycie.)

Zwykły średniak, szkoda czasu i pieniędzy, nie polecam.

1920

Taka manga która jest. Przeczytałam ją, a na drugi dzień już zapomniałam że ją mam. Pozycja jedna z wielu, jest aby była.

• Manga
  • LGBT
  • Mangi
  • Manga/Komiks
  • Na mojej półce
  • Mangi Dango
  • Mangi do kupienia

Dodaj cytat z książki Granica twojej miłości