Kodeks postępowania karnego

Seria: Teksty Ustaw
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Rimokan

Inne wydania

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks postępowania karnego wraz z wykazami aktów zmieniających i wykonujących tę ustawę oraz przepisami ją wprowadzającymi. Stan prawny na: 2.09.2016 r. Artykuły Kodeksu zostały opatrzone tytułami objaśniającymi ich sens - zaakcentowano je kolorowym tłem. W książce zamieszczono także skorowidz przedmiotowy ułatwiający odnalezienie poszczególnych...

Stan prawny na: 2.09.2016 r.

Artykuły Kodeksu zostały opatrzone tytułami objaśniającymi ich sens - zaakcentowano je kolorowym tłem. W książce zamieszczono także skorowidz przedmiotowy ułatwiający odnalezienie poszczególnych instytucji.

Publikacja ta jest skierowana przede wszystkim do prawników praktyków, a także do osób przygotowujących się do wszelkiego rodzaju egzaminów prawniczych.

źródło opisu: profinfo.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie