For Today
Inne
KuraBura

Inspirujące teksty i afirmacje na każdy dzień roku, stworzone specjalnie dla członków AJ (Anonimowi Jedzenioholicy, dawniej Anonimowi Żarłocy). Podręcznik pozytywnego myślenia – do czytania każdego dnia. Zawiera indeks haseł. Jedzenioholik to osoba zmagająca się z otyłością, nadwagą, bulimią, anoreksją i każda mająca jakikolwiek problem z jedzeniem. Anonimowi Jedzenioholicy to wspólnota osób...

Anonimowi Jedzenioholicy to wspólnota osób zdrowiejących z bezsilności wobec jedzenia.

źródło opisu: http://anonimowijedzenioholicy.org/

źródło okładki: http://anonimowijedzenioholicy.org/