Rok na wsi. Moja pierwsza książeczka z obrazkami i puzzlami

Seria: Moja pierwsza książeczka z obrazkami i puzzlami
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
Leksi88

Znakomitej jakości książeczka z puzzlami przeznaczona dla dzieci w wieku 4-6 lat. Z jej kolorowych stron najmłodsi dowiedzą się jak wygląda życie i praca na wsi od wiosny do zimy. Znajdą tu też realistyczne ilustracje oraz krótkie, popularnonaukowe teksty napisane zrozumiałym dla nich językiem – są to główne walory edukacyjne pozycji. Dodatkowo umieszczone na każdej karcie puzzle ćwiczą spostrzegawczość i precyzję ruchów najmłodszych. W tej serii znajdziemy również tytuł „Zwierzęta na wsi”, "Rok na wsi".

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/377563/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/377563/