Gotuj zdrowo dla całej rodziny

Wydawnictwo: Insignis
Family superfood
suzuranka

Tworząc tę książkę, chciałem sprawić, żeby zdrowe posiłki stały się proste i rzecz jasna przepyszne. Wziąłem na warsztat przepisy na znane i lubiane potrawy, stare szlagiery i rodzinne przysmaki, które zmodyfikowałem, przetestowałem i zaadoptowałem w zgodzie ze swoją filozofią zdrowego jedzenia. Znajdziecie tu przepisy na smaczne śniadania oraz wspaniałe obiady i kolacje – błyskawiczne dania,...

Znajdziecie tu przepisy na smaczne śniadania oraz wspaniałe obiady i kolacje – błyskawiczne dania, zdrową klasykę, sałatki, curry i potrawki, zapiekanki, makarony, risotta oraz zupy. Książka zawiera też bonusowy rozdział o moich kuchennych trickach, a na końcu poradnik „Zdrowie i zadowolenie” pełen przydatnych rad i wskazówek.

źródło opisu: www.empik.com

źródło okładki: www.empik.com

Amarisa | 2016-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2016

Moją recenzję znajdziecie na moim blogu. Zachęcam do zapoznania się z nią ^_^

Łukasz | 2017-05-25
Na półkach: HAL, Przeczytane