Sekret Życia

Wydawnictwo: Psychoskok
poradniki
Wivel

Sekret Życia Zerrafina to poradnik rozwoju osobistego. Zmęczenie dobrobytem, mordercze tempo życia i konsekwencje polityki multi-kulti zaczynają zmieniać potrzeby człowieka. Co konkretnie i stopniowym efektem domina przyczyni się do zmiany trendów i odejścia od konsumpcjonizmu i reżimu elit nad społeczeństwem? Nad cywilizację zachodu nadciąga kryzys zaufania do ekonomii, religii, polityki...

Sekret Życia Zerrafina to poradnik rozwoju osobistego.

Zmęczenie dobrobytem, mordercze tempo życia i konsekwencje polityki multi-kulti zaczynają zmieniać potrzeby człowieka. Co konkretnie i stopniowym efektem domina przyczyni się do zmiany trendów i odejścia od konsumpcjonizmu i reżimu elit nad społeczeństwem? Nad cywilizację zachodu nadciąga kryzys zaufania do ekonomii, religii, polityki oraz masowych środków przekazu. Wypracowana przez pokolenia starożytna zasada rządzenia divide et impera (dziel i rządź), podszywająca się pod demokratyczne i jedynie słuszne doktryny myślenia, obróci się przeciwko wszystkim, w tym przeciwko jej architektom. Kolejne pęknięcia starej struktury następują każdego dnia i wiele wskazuje na to, że za sto lat nasz świat będzie diametralnie inny od tego jakim go dzisiaj znamy, bo w prawie przyczyny i skutku zbierzemy to co posialiśmy. To, czy Ziemia zmieni się w teatr dantejskich scen czy zwycięży zdrowy rozsądek, będzie zależało od każdego z nas. Czy nadal chcemy, aby to nieliczni w swej żądzy władzy i pieniędzy decydowali o naszym życiu i życiu naszych rodzin? Czy jak to było przez ostatnie kilkanaście tysięcy lat nadal będziemy pozwalać, aby władza elit była ważniejsza od nas?

Sekret Życia jest próbą zdiagnozowania sytuacji globalnej, wskazuje główne problemy, podaje propozycje rozwiązań, przypomina podstawowe fakty na temat duchowej natury człowieka oraz omawia nowy ustrój polityczny pod nazwą demokratura, który stanowi udoskonaloną wersję demokracji.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/e/sekret-zycia/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/e/sekret-zycia/