Mężczyzna, który zjadł boeinga

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Opowieść o J.J. Smicie, sędzim w Księdze Rekordów Guinnessa, człowieku poszukującym tego, co niezwykłe. Jednak nigdzie, od Australii po Zanzibar, nie zdarzyło mu się być świadkiem wielkiej największej? miłości póki nie trafił do smaganego wiatrem miasteczka w sercu Ameryki. Tutaj, gdzie ludzi wciąż jeszcze zaprzątają kwestie rodziny, wiary i zbiorów, trafia na próbę ustanowienia rekordu niemającego sobie równych: pewien farmer kawałek po kawałku zjada boeinga 747, żeby dowieść swojej miłości do kobiety. Jest to wzruszająca, radosna, chwytająca za serca opowieść, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

QueenOfSparrows | 2013-07-28
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 21 lipca 2013

"Mężczyzna, który zjadł boeninga" to książka, która z pewnością nie wwierciła się w moją duszę, nie skłoniła do przemyśleń, w zasadzie nawet nie wzbudziła we mnie emocji. Ale nikt nie powiedział, że wszystkie książki takie właśnie muszą być. To jest książka na letnie przedpołudnie, szybko się ją czyta i szybko o niej zapomina. Miła opowiastka o dość oryginalnym temacie ale przewidywalnej fabule. Może i nie "kocham jej sześćdziesiąt pięć", ale jeśli masz ochotę zabić czas i przenieść się na moment w małą amerykańską miejscowość, gdzie wszystko kończy się pomyślnie - przeczytaj tę książkę.

Dorota | 2016-09-28
CzerwonePaznokcie | 2015-07-19