Kibun wa Joujou!

Wydawnictwo: Houbunsha
気分は上々!
manga, yaoi, komedia, romans, okruchy życia
komiksy
japoński
green_artist

1) Tsukamura Masaki to zwykły pracownik biurowy, który przyjechał z Hokkaido do Tokio ponad trzy lata wcześniej, miał zwykłe życie i prace, aż do dnia gdy jego firma nagle zbankrutowała i pozbawiła go pracy. Załamany Tsukamura nie będąc w stanie mieszkać w swoim obecnym mieszkaniu przez zbyt wysoki czynsz, postanawia znaleźć nowe mieszkanie i prace. Wtedy spotyka mężczyznę Nagasakę Akire, który oferuję mu miejsce zamieszkania i nową pracę jako... dozorca apartamentu, którego Akira jest właścicielem. (Rozdziały 1-2) rn2) Historia Takumi'iego (kolegi z pracy Akiry). Takumi jest hostem ,,nr 2" tuż po Akirze. Pewnego dnia wśród jego klientów znalazł się nie kto inny jak Sakuragawa-san, który wcześniej mu pomógł. Takumi czuję się zdenerwowany przy Sakuragawie, a od jego dotyku serce Takumiego drży. Czyżby to była miłość? (Rozdział 3) rn3) Shinohara Kaoru, który niegdyś miał piękny głos, który wszyscy podziwiali, stracił go, przez co ludzie odwrócili się od niego. Po tym Kaoru przestał cokolwiek mówić, ale pewnego dnia do apartamentu przybywa Kokubo Kazuya, który zdaje się być zainteresowany Kaoru i stara się zniszczyć mur, którym Kaoru odgrodził się od ludzi. (Końcówka 3 rozdziału - 4) rn4) ,,Na tym świecie są dwa typy ludzi. Są tacy, którzy udają, że nic się nie stało. I są też tacy, którzy nie mogą się powstrzymać od wtrącania się... Co do mnie... To ja nie potrafię powstrzymać się od wścibiania nosa w sprawy innych." Tak właśnie uważa licealista imieniem Ryouhei, który to pewnego dnia widząc zastraszanego mężczyznę przez chuliganów, postanawia wkroczyć. Jednakże ofiara nie była zadowolona z tego co zrobił Ryou, choć był mu wdzięczny za pomoc, to uznał jego zachowanie za barbarzyńskie i idiotyczne, co nieźle wkrzurzyło naszego licealistę. Co najgorsze owy meżczyzna jest nauczycielem w szkole Ryou i za każdym razem jak go widzi, dogryza mu. Co kryję się za zachowaniem surowego wobec Ryou nauczyciela? (Rozdział 5) rn5) Rozdział extra do historii Kaoru i Kazuyi odnośnie ich wspólnych Świąt i jednocześnie urodzin Kaoru.

źródło opisu: http://houbunsha.co.jp/comics/index.html

źródło okładki: http://houbunsha.co.jp/comics/index.html