Rimokan

Książki z serii Studia Prawnicze w pogłębiony sposób prezentują całość problematyki danej dziedziny prawa. Jest to zbiór kompletnych opracowań. Uwzględnia dorobek doktryny oraz aktualne orzecznictwo. Wysoki poziom merytoryczny gwarantują jego redaktorzy i autorzy, wybitni przedstawiciele nauki prawa. W książce Kryminalistyka omówione zostały zagadnienia dotyczące m.in.: oględzin, ujawniania,...

W książce Kryminalistyka omówione zostały zagadnienia dotyczące m.in.:

oględzin,
ujawniania, zabezpieczania i identyfikacji śladów,
metodologii śledztwa,
czynności operacyjno-rozpoznawczych,
a także przedstawiono nowe metody identyfikacji. Książka uwzględnia rozwój dyscypliny i zmiany w przepisach prawnych.

źródło opisu: beck.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie