Nietoperze Polski

Wydawnictwo: Multico
nietoperze, leksykon, album
Morbius

"Nietoperze Polski" to zarazem przewodnik do rozpoznawania krajowych gatunków i kompleksowy, znakomicie ilustrowany podręcznik prezentujący aktualny stan wiedzy na temat tych ssaków. Bogactwo zawartych w nim informacji powinno czynić go przydatnym dla szerokiego grona przyrodników zawodowych i amatorów. W książce: * Liczne fotografie wszystkich nietoperzy krajowych * Ilustrowany klucz do...

W książce:

* Liczne fotografie wszystkich nietoperzy krajowych
* Ilustrowany klucz do rozpoznawania gatunków w różnych sytuacjach, np. hibernujących
* Aktualne mapy rozmieszczenia nietoperzy w Polsce i Europie
* Informacje o najważniejszych aspektach życia nietoperzy
* Zagrożenia i metody ochrony
* Angielskie streszczenia

Konrad Sachanowicz - doktorant w Zakładzie Ekologii Zwierząt Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Specjalizuje się w diagnostyce, zoogeografii i ekologii nietoperzy oraz motyli dziennych. Prowadzi badania terenowe w Polsce, Turcji i na Bałkanach.

Mateusz Ciechanowski - doktorant w Katedrze Ekologii i Zoologii Kręgowców Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w ekologii, zoogeografii i ochronie ssaków. Głównym przedmiotem badań, które prowadzi w Polsce i na Bałkanach, są nietoperze.

źródło opisu: Tył książki: "Nietoperze Polski"

źródło okładki: http://www.empik.com/nietoperze-polski-sachanowicz...»

Dama | 2017-01-21