Rośliny pokojowe

Zimmerpflanzen
rośliny pokojowe, kwiaty, rośliny
flora i fauna
Grzegorz

Rośliny dodają uroku każdemu mieszkaniu i mają korzystny wpływ na samopoczucie. Informacje zawarte w tym poradniku pozwolą nam wybrać właściwe rośliny pokojowe na każde miejsce. Znajdziecie tu również najlepsze porady, jak pielęgnować rośliny i tworzyć z nich piękne kompozycje.

źródło opisu: Firma Księgarska Olesiejuk, 2012

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Karolina | 2017-03-25
Na półkach: Kwiaty

Zbiór porad dla początkujących odnośnie uprawy, pielęgnacji oraz rozmnażania roślin. Druga część to krótki spis roślin pokojowych, który pomoże trafnie dobrać odpowiednie gatunki do naszego mieszkania. Bogata w ilustracje, ciekawe informacje- zdecydowanie zajęła miejsce w mojej kolekcji

Grzegorz | 2016-10-16
Na półkach: Półka 2-2