Umrzeć ze śmiechu

Cykl: Śmierć na życzenie (tom 21) | Seria: Śmierć na życzenie
Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
Laughed `til He Died
9788379451944
Asiek

W świetlicy dla młodzieży, w której Max pomaga jako wolontariusz-instruktor wybucha afera w związku z odwołaniem sympatycznej, choć niekompetentnej dyrektorki. Stoi za tym lokalny prominent Booth Wagner. Ginie też jeden z podopiecznych świetlicy. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek. Annie Darling nie ma jednak wątpliwości - opróżnione kieszenie świadczą o tym, że chłopak miał przy sobie coś, na czym musiało komuś bardzo zależeć.

źródło opisu: Edipresse Polska S.A.

źródło okładki: Edipresse Polska S.A.

Aneta | 2018-07-16

Historia miała potencjał ale niestety została pokazana w tak chaotyczny i niechlujny sposób że jednak przez większość książki już tylko odliczałam strony do końca bo nie lubię zostawiać niedokończonych książek.

Anna | 2018-09-09
District_OF_Books | 2018-07-03