Zgłosuj na książki roku 2017

Strażnik domu Momochi 9

Cykl: Strażnik domu Momochi (tom 9)
Wydawnictwo: Waneko
Momochi-san Chi no Ayakashi Ouji
komiksy
Dejikos

Dzięki wytrwałości Himari, Aoiemu udało się zaakceptować smutną przeszłość i odzyskać ludzką postać. Himari i reszta postanawiają więc zorganizować przyjęcie, by sprawić mu przyjemność. W trakcie przygotowań dziewczyna dowiaduje się, że Aoiego i jej rodziców coś łączy.

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.pl/

Bukku-recenzje | 2018-01-18
Na półkach: Manga, Przeczytane
Przeczytana: 18 stycznia 2018

Aoi zaakceptował swoją przeszłość, przez co wrócił do swojej ludzkiej formy. Chcąc rozluźnić atmosferę, dziewczyna robi przyjęcie dla chłopaka. W wolnej chwili dziewczyna odkrywa rodzinne tajemnice, które ukryte są w domu,w którym mieszkają. Okazuje się, że jej rodziców i Aoi'ego łączyło więcej niż przypuszczała. Kim tak naprawdę byli rodzice? Jaką tajemnice skrywali? W tym samym czasie Stróż Bramy, ponownie spotyka Himari i proponuje jej małżeństwo. Jaki jest jego prawdziwy cel? Dlaczego, mimo tego, że jest demonem, chce wziąć ślub z Himari? Jak poradzi sobie z tą sytuacją Aoi?

Z każdym tomem, akcja staje się coraz ciekawsza. Odkrywamy co chwila to nowe fakty dotyczące przeszłości domowników. To, co bardzo mi się podoba, to historie bohaterów w pewnym sensie są takie zwykłe, realne. Co więcej, co tom poznajemy pobocznych bohaterów, którzy w większym czy też w mniejszym stopniu kształtują przyszłość naszych bohaterów.

Co do bohaterów — chciałabym powiedzieć, że nic się nie...

silwana | 2017-08-08
Przeczytana: 07 sierpnia 2017

Trochę nudny ten tom. W zasadzie nic się w nim nie działo. Zobaczymy jak będzie z kolejnym.

oops | 2018-01-25
Namu12 | 2017-12-19