Notebook by Margaret

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
Margaret, kalendarz

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela. I znowu poniedziałek... Wszystkie dni są do siebie podobne? Nie pozwól na to, każdy dzień jest przecież wart zapamiętania. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. To jeden z dni Twojego życia. Dni, które się już nie powtórzą. A do których będziesz mogła wrócić w każdej chwili. Notebook przygotowany przez Margaret pozwoli...

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela.

I znowu poniedziałek...

Wszystkie dni są do siebie podobne?

Notebook przygotowany przez Margaret pozwoli zapamiętać każdy dzień. Bo każdy dzień - mimo, że czasem życie wydaje się nudne i szare - jest wyjątkowy.

To miejsce, w którym wolno Ci zrobić wszystko. Napisać wiersz, albo tekst piosenki. Zanotować słowa, które wydają Ci się ważne, albo które chcesz zapamiętać. Naszkicować projekt wymarzonej sukienki, albo zagrać w kółko i krzyżyk. Albo po prostu pomazać całą stronę. Wszystko jest dozwolone, bo to Twoja przestrzeń.

Pisz, projektuj, koloruj, notuj, zapamiętuj, wykreślaj, obliczaj, maż!

I pamiętaj!

Tu jesteś sobą.

źródło opisu: http://www.empik.com/terminarz-margaret-margaret,p1127951239,ksiazka-p

źródło okładki: http://www.empik.com/terminarz-margaret-margaret,p1127951239,ksiazka-p

| 2017-01-22

Od dawna miałam nadzieję, że Margaret, której jestem wielką fanką, napisze jakąś książkę. Szczególnie chciałabym przeczytać jej autobiografię.
"Notebook by Margaret" właściwie nie jest książką tylko kalendarzem, który można podzielić na trzy części:
1. Kalendarz- Bardzo podoba mi się to, że nie ma tam podziału na miesiące. W większości kalendarzy narzucają nam żebyśmy zaczęli pisać 1 stycznia. Nie ma tu też nic o świętach, dniach szczególnych itp. co też jest rzadko spotykane w tego typu kalendarzach a jest na prawdę wielką zaletą.
2. Cytaty- Świetnym pomysłem było umieszczenie w książce ulubionych cytatów piosenkarki. Po przeczytaniu ich jeszcze bardziej kocham Gosię <3
3. Kolorowanki- Wiem, że to brzmi dziecinnie, ale... wygląda inaczej :)
W notebooku znajdziemy czarno-białe postacie Margaret w jej najpopularniejszych strojach, a na końcu znajduje się też kilka gołych babek którym można dorysować ubrania :)

Polecam wszystkim Tonia's ;*

asia_las | 2016-11-13

Czy to coś w ogóle można nazwać książką? :(

Stella_Istrefi | 2017-06-17
RUDAbezZASAD | 2017-10-09