Franio i samochodziki. Karetka

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Nikodem

Franio i samochodziki są to książeczki ze sztywnymi stronami dla każdego małego fana motoryzacji.
Jest to idealna seria do nauczania dziecka, jak rozpoznać karetkę od radiowozu lub wywrotki.

Zwięzłą i zabawną fabułę obrazują sympatyczne ilustracje, które można oglądać bez końca.

Maluch nie wypuści tej książki z ręki!

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/franio-i-samochodziki-karetka.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/franio-i-samochodziki-karetka.html

Książek dla maluszków jest tak wiele, że po ich podliczeniu wyszłaby nam taka liczba, której pewnie nie bylibyśmy w stanie nawet nazwać ;) Mi samej po kilkanaście razy w ciągu dnia wpada w oko coś ciekawego co jak sadze jak najbardziej spodobałoby się mojemu młodszemu dziecku. A przecież nie przeglądam wszystkich możliwych wydawnictw i księgarni jakie tylko istnieją na świecie więc z pewnością bardzo wiele mnie omija. Ale ponieważ jestem uzależniona od książek naprawdę muszę się hamować, bo im więcej ich widzę tym więcej chciałabym ich mieć :P

I takim oto sposobem doszłam do tego, że czas przedstawić Wam kolejne książki, które spodobały mi się od kiedy tylko na nie zerknęłam ;) W końcu jestem mamą dwóch chłopaków, już od dawna królują u nas wszelkie możliwe samochodziki. Nie mogłam więc ominąć takich książek... Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam serię czterech książeczek dla maluszków.

W serii tej znajdują się cztery tytuły. Każdy z nich dotyczy innego pojazdu. Mamy tutaj...