Podróż do wnętrza ucha

Wydawnictwo: Wydawnictwo TADAM
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Indianka

Pchełka Lusia pragnie znaleźć bratnią duszę dla ślimaka Joachima. Wraz z bratem wyrusza więc w ekscytującą podróż, pełną przygód i niebezpieczeństw. Czy uda im się dotrzeć do celu? Czy Joachim nareszcie będzie szczęśliwy? I co ma z tym wszystkim wspólnego ucho gajowego? Nie dowiecie się, jeśli nie przeczytacie tej opowieści, która jest przy okazji kompendium wiedzy o budowie narządu słuchu...

Pchełka Lusia pragnie znaleźć bratnią duszę dla ślimaka Joachima.
Czy uda im się dotrzeć do celu?
Czy Joachim nareszcie będzie szczęśliwy?
I co ma z tym wszystkim wspólnego ucho gajowego?
Nie dowiecie się, jeśli nie przeczytacie tej opowieści, która jest przy okazji kompendium wiedzy o budowie narządu słuchu człowieka.

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Indianka | 2016-10-14
Przeczytana: listopad 2016

Książka mojego autorstwa. Opowiada o przygodach pchełek próbujących dotrzeć do ślimaka w uchu gajowego. Bawi i uczy przy okazji, jak zbudowany jest ten narząd słuchu.Polecam!

Dorota | 2017-05-01
małgorzata | 2017-03-03