Skąd się wzięła ta pogoda? czyli fascynująca przyroda

Seria: 96 stron w kolorze
Wydawnictwo: Greg
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Indianka

Skąd się wzięła ta pogoda? czyli fascynująca przyroda to idealna książka dla wszystkich ciekawskich dzieci! Książeczka zawiera krótkie wierszyki, które wyjaśniają niezwykłe zjawiska przyrodnicze i klimatyczne, katastrofy naturalne, pory roku, rodzaje przyrody występującej na Ziemi, a nawet podstawy astronomii! W środku znajdują się piękne ilustracje i zdjęcia, dzięki którym żadne dziecko nie będzie się nudzić.
To najlepsza książeczka do spędzania z dzieckiem czasu w kreatywny i ciekawy sposób. Wesołe wierszyki zachęcają do czytania, a przy okazji dziecko zdobywa cenną wiedzę o naszej planecie.
Polecamy!

źródło opisu: Od Wydawcy

źródło okładki: Źródło własne

Indianka | 2016-10-14
Przeczytana: październik 2016

Książka z wierszykami o przyrodzie mojego autorstwa. Polecam!