Przewodnik bioetyka dla młodych.

9788364322099
zdrowie, medycyna
Gosia

"Przewodnik: bioetyka dla młodych" to zbiór rzetelnych odpowiedzi na szereg pytań dotyczących kwestii życia. Jest to opowieść o drodze człowieka od początku po kres jego życia. Księga powstała dzięki pracy ekspertów z dziedziny bioetyki, prawa oraz medycyny. Jednak nie jest to publikacja naukowa, a w prosty sposób przygotowane kompedium wiedzy - minimum, z którym każdy z nas powinien się...

Księga powstała dzięki pracy ekspertów z dziedziny bioetyki, prawa oraz medycyny. Jednak nie jest to publikacja naukowa, a w prosty sposób przygotowane kompedium wiedzy - minimum, z którym każdy z nas powinien się zapoznać.
Treści zawarte w tej książeczce są uniwersalne; zastosowany język i grafika w sposób szczególny mają ułatwić zrozumienie kwestii bioetycznych ludziom młodym.

źródło opisu: książka

źródło okładki: http://sklep.jedenznas.pl/