9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
lgbt; YA
angielski
Karolina

Luizjana, katolickie liceum, ostatni rok szkoły średniej. Hannah ma wystarczająco dużo na głowie - egzaminy, wybór uniwersytetu, lęk przed rozstaniem z przyjaciółmi i rodziną. Ostatnią rzeczą, której chce jest zakochać się, a zwłaszcza zakochać w najlepszej przyjaciółce.
Hannah zmaga się nie tylko z zaakceptowaniem swojej seksualności, ale i z homofobią katolickiej szkoły i otoczenia.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://littleoases.tumblr.com/

Karolina | 2016-10-25
Przeczytana: 14 października 2016

rewelacyjna książka. świetny, naturalny język. bez nadmiernego moralizowania: nastolatkowie w zderzeniu z problemami na zmianę dramatyzują, płaczą i urządzają imprezy, na których za dużo piją ;) jednak przede wszystkim liczy się tu świetnie opisany proces najpierw kwestionowania, później zaprzeczenia i wreszcie akceptacji swojej homoseksualności przez dzieciaki wychowywane w katolickim środowisku. ah i na deser: naprawdę rozczulająca historia pierwszej miłości :)

BlackDynamite | 2017-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2017