Wampiraci. Krwawy kapitan

Cykl: Wampiraci (tom 3)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Vampirates: Blood Captain
wampiry, piraci

Największa groza nie czai się gdzieś na oceanach. Nie kryje się w cieniu. Jest w tobie. Masz ją we krwi... Przygody i tajemnice nie są niczym dziwnym dla bliźniąt Grace i Connora Tempestów. Od katas

Lucy-chan | 2015-06-07

Akcja Akcja Akcja ! Nie można oderwać się od tej pozycji! Trzecia część cyklu i jakże wspaniała!
Polecam gorąco <3

Martyna | 2013-03-09

Dużo akcji! Zbędne będą opisy. Cały czas czuć przygodę między stronami. Wspomnę tylko, że na piracki statek zawita brat kapitana z rodziną. Będzie zamieszanie! Oni też odegrają istotną rolę w książce. A biedna Grace nadal zmaga się z tajemnicami Nokturna choć już dłuższy czas tam przebywała i czuje się tam jak w domu.
Przygoda, akcja... Super!

Caliope | 2013-11-21

No dobra, dajmy szanse książce. Ale, ale powiedzcie mi, co to ma być klinika odwykowa dla wampirów? Nie no oszaleje.

mirabelka14 | 2016-02-29

Jak zawsze wciągająca!!! W wielu momentach mnie zaskoczyła. Szczerze polecam^^

ReadingArcher | 2014-11-30
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2014
Przeczytana: 28 listopada 2014

Seria staje się coraz bardziej ciekawsza, coraz bardziej wciąga. Jak już otworzyłam tą książkę to nie zamknęłam jej ani na chwilę, dopóki nie skończyłam jej czytać. Niesamowita ;)

Dominika | 2011-08-12
Przeczytana: 02 lipca 2011

Fajna książka o wampirach , ludziach i piratach.

Edik | 2011-01-04
Przeczytana: 03 stycznia 2011

Co za szczęście, że tom trzeci nabrał tempa i rumieńców. Po słabiuteńkim tomie drugim traciłam już nadzieję, ale na szczęście autor się zrehabilitował. Bliźniaki, chociaż nadal są irytujące, to już nie są tak nieznośnie głupie, pozostałe postaci nabierają wielowymiarowości i ogólnie akcja zaczyna iść w bardzo fajnym kierunku.

Gulbaska | 2011-10-05
Przeczytana: 05 października 2011

Mogę powiedzieć to co zwykle o tej serii - opowieść niekoniecznie porywająca, ale dająca wiele lekkiej rozrywki :) Jestem bardzo ciekawa co wyniknie po zaskakującym zakończeniu części trzeciej.

Justify | 2010-10-17

Ciekawe, lepsze od drugiej części... ale gorsze od czwartej. Wniosek: im dalej, tym lepiej! Z niecierpliwością śledziłam wątek Grace i Lorcana :D