Sport

Tłumaczenie: Maria Marek
Seria: Patrzę. Podziwiam. Poznaję.
Wydawnictwo: Arkady
Sport
sport, gry
sport
Grzegorz

Oto oryginalne i interesujące spojrzenie na najpopularniejsze na świecie dyscypliny sportowe, ich historię i rozwój. Patrzę na wspaniałe fotografie dawnego i współczesnego sprzętu sportowego - ubiory zawodników - plany boisk - najlepszych sportowców. Podziwiam mistrzów i ich rekordowe osiągnięcia - doskonałość współczesnego sprzętu sportowego - trwałość tradycji i pomysłowość w tworzeniu...

Patrzę

Podziwiam
mistrzów i ich rekordowe osiągnięcia - doskonałość współczesnego sprzętu sportowego - trwałość tradycji i pomysłowość w tworzeniu nowych dyscyplin.

Poznaję
historię sportu - zasady gier - budowę sprzętu - sposoby unikania kontuzji - fizyczne możliwości człowieka.

źródło opisu: Arkady, 1992

źródło okładki: Zdjęcie autorskie