Dwie twarze

Wydawnictwo: Psychoskok
Monika

„Dwie twarze” to subtelny romans erotyczny autorstwa Mirandy Inskiej. Główna bohaterka jest przeciętną, spragnioną miłości kobietą, która nie odnajduje spełnienia w małżeństwie. Zdaje się, że namiętność podobnież jak wielkie uczucie, które połączyło parę wygasa. Szara codzienność przytłacza, ale wszystko zmienić ma nieplanowane spotkanie z dawnym partnerem. Odnowiona znajomość przywołuje...

„Dwie twarze” to subtelny romans erotyczny autorstwa Mirandy Inskiej.

Odnowiona znajomość przywołuje wspomnienia. Pragnienie bliskości staje się coraz silniejsze, dlatego niewinne spacery, wspólne kolacje, czy długie rozmowy, z czasem ustąpią miejsca intymnym spotkaniom.

Chwile spędzane z kochankiem pozwalają odnaleźć prawdziwe spełnienie, ale coraz trudniej udawać przed mężem wierną żonę. Jak długo kobieta będzie w stanie zachować tajemnice? I jak potoczą się losy trójki bohaterów, gdy wszystko się wyda?

źródło opisu: www.psychoskok.pl

źródło okładki: www.psychoskok.pl

Stefek-burczymucha | 2017-04-26
Przeczytana: 25 kwietnia 2017

Jako facet lubię sobie czasem przeczytać typowo babski romans. Panowie mówię wam tak najlepiej idzie zrozumieć kobiety;) . Powieść raczej nie bardzo oryginalna, po prostu w stylu typowego romansu dla Pań ale ogólnie całkiem poprawna. Jest dużo o uczuciach, sporo o życiowych dylematach i wyborach jakie Nas wszystkich spotykają oraz szczypta erotyzmu. Każda czytelniczka winna być zadowolona z przeczytania takiej książki. Zważywszy że autorka to debiutantka trzeba ocenić zdecydowanie pozytywnie. Panowie to raczej nie będą tego czytać poza wyjątkami i to tymi najlepszymi do upolowania drogie Panie.

Jula | 2017-04-24
Przeczytana: styczeń 2017

Romans - brzmi świetnie, ale choć o romansie wiele kobiet marzy często marzenia bardzo róznia sie od rzeczywistoścxi.

"Dwie twarze" to książka, dzięki, której zdamy sobie sprawę jak czuje się kobieta uwikłana w romans. Tego rodzaju układy bywają skomplikowane, więc łatwo nie jest.

Polecam wszystkim, szczególnie tym, którzy mażą o romansie. Morze po tej książce zastanowią się czy warto?

Wivel | 2017-04-24

„Dwie twarze” autorstwa Mirandy Inskiej to romans erotyczny, który opowiada historie kobiety spragnionej miłości. Mężatki, która w ramionach swego męża nie potrafi odnaleźć spełnienia. Kolejne dni zdają się nie różnić od siebie, ale patową sytuację niebawem odmienić ma niespodziewane spotkanie.

Michelle | 2016-12-06
Przeczytana: 28 listopada 2016

Główna bohaterka to na pozór zwyczajna kobieta, łaknąca miłości, znudzona własnym małżeństwem. Pierwotna namiętność i miłość jaka łączyła małżonków, zdaje się wygasać. Codzienność przepełniona szarością dnia i rutyną przytłacza kobietę, do dnia, w którym na jej drodze pojawia się jej były partner.
Niewinne spacery, kolacje i rozmowy przestają im wystarczać. Ów znajomość przeradza się w dziki romans, który pozwala odnaleźć kobiecie spełnienie, jednak coraz trudniej udawać jej przed mężem wzorową małżonkę. Jak długo parze kochanków uda się zachować ich tajemnice? I jak potoczy się ich życie?

Intrygująca okłada i opis miały być zapowiedzią lekkiej i dość przyjemnej lektury. Niestety to, co miałam okazję przeczytać, rozłożyło mnie totalnie. Dawno, jeśli w ogóle, nie czytałam tak słabej książki. Jednym słowem: nieporozumienie.

Czytając Dwie twarze ma się wrażenie, że historie opowiada kobieta, która ma problemy emocjonalne, a do tego ADHD i skłonności do nimfomanii. Z jednej strony...

Monika | 2016-10-12

Romanse ­ typowe książki dla niespełnionych, albo jak kto woli marzących kobiet. Marzeń zawsze miałam dużo, właściwie to one prowadzą mnie przez świat. Dodają skrzydeł i nadziei każdego dnia. Wraz z upływem lat chyba każdemu z nas brakuje takich małych, zwyczajnych rzeczy, niezrealizowanych planów.

Właśnie tak jest w przypadku autorki. Świat snów i marzeń postanowiła przenieść na kartki papieru. Sami oceńcie czy przedstawiony w niej świat jest realny czy wymyślony. Tylko jakie to ma znaczenie, skoro czytając dobrze się bawimy.

Polecam czytelnikom w każdym wieku, szczególnie tym, które potrafią zamknąć oczy i w realny sposób wyobrazić sobie niestworzone historie.