Zerowa Maria i puste pudełko: tom 5

Tłumaczenie: Katarzyna Podlipska
Seria: Zerowa Maria i puste pudełko
Wydawnictwo: Waneko
Utsuro no hako tozero no Maria
Ivymore

Pudełka niszczą szczęście jednych, dając je drugim. Burzą porządek i codzienność. Kazuki Hoshino i Daiya Oumine stają przeciw sobie. Niegdyś przyjaciele, dziś wrogowie. Który z nich zwycięży i wykaże się większą determinacją? W rękach Daiyi znalazło się pudełko- Cień Zbrodni i Kary. Dzięki jego mocy Oumine rozpoczyna selekcję ludzi: wizualizuje zbrodnie swoich ofiar i je wchłania, czyniąc z...

W rękach Daiyi znalazło się pudełko- Cień Zbrodni i Kary. Dzięki jego mocy Oumine rozpoczyna selekcję ludzi: wizualizuje zbrodnie swoich ofiar i je wchłania, czyniąc z przestępców posłuszne marionetki. Czy nic nie jest w stanie mu przeszkodzić? Kazuki Hoshino, decyduje się skorzystać z Kina Niszczącego Życzenia, aby go powstrzymać.
Nim Daiya zdąży się zorientować , zostanie zamknięty w opuszczonym kinie. Dociera do niego, że znalazł się w pudełku, które stworzył Kazuki, zastanawia się jak z nim walczyć.
Pudełko kontra pudełko! Wielki konflikt dwóch głównych bohaterów. Kto zwycięży…?

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: waneko.com.pl

Przeczytana: 23 października 2016

Książka moim zdaniem najlepsza z dotychczasowych. Wiele wątków, które do tej pory były tajemnicą zostały wyjaśnione co jest jak najbardziej na plus. Z niecierpliwością oczekuję następnego tomu!

Kierokat | 2016-12-12
Przeczytana: 12 grudnia 2016

Chyba najlepszy z dotychczasowych tomów, który wprawia dodatkowo w rozważania na tle moralnym.

Avis00 | 2017-07-13
Przeczytana: 03 lipca 2017