Neymar. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę

Okładka książki Neymar. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę Yvette Żółtowska-Darska
Okładka książki Neymar. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę
Yvette Żółtowska-Darska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Seria: #SUPERHEROSI biografia, autobiografia, pamiętnik
#SUPERHEROSI
Burda Publishing Polska
2016-09-28
2016-09-28
Neymar biografia dla dzieci futbol

Okładka książki Cristiano Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce Jacek Sarzało, Yvette Żółtowska-Darska
Cristiano Rona... Jacek Sarzało, Yvet...
Okładka książki Haaland. Norweski terminator Jacek Sarzało, Yvette Żółtowska-Darska
Haaland. Norwe... Jacek Sarzało, Yvet...
Okładka książki Ronaldo. Po prostu fenomen. Jacek Sarzało, Yvette Żółtowska-Darska
Ronaldo. Po pr... Jacek Sarzało, Yvet...

Neymar dla dzieci

Dzięki wydawnictwu Egmont i znanej dziennikarce Yvette Żółtowskiej - Darskiej, najmłodsi fani FC Barcelony oraz Neymara mogą poznać historię swojego ukochanego klubu oraz idola! Powstała bowiem biografia Brazylijczyka dla dzieci!

Książka jest biografią dla najmłodszych fanów piłki nożnej, Barcelony i Neymara. Dowiadujemy się jakie wartości w życiu człowieka są najważniejsze i ich przestrzegać czy uczyć się na błędach.

Autorką książki jest wspomniana Pani Żółtowska - Darska. To właśnie ona stworzyła serię książek dla dzieci. Przed Neymarem ukazały się także biografie Lewandowskiego, Messiego, Ronaldo i Ibrahimovicia. Wszystkie wydawnictwa Egmont, oprócz opisywanej, którą wydało wydawnictwo Burda.

Książka jest wzbogacona w wiele kolorowych zdjęć. Poznamy Brazylię oraz jej największe miasta, kulturę. Dowiemy się o rozgrywkach krajowych oraz informacji o klubie Santos. Nie mogło także zabraknąć zdjęć i informacji o Barcelonie jako mieście i klubie.

Czytając lekturę poznamy całą historię Neymara, począwszy od tego jak grał z kolegami na podwórku, przez dostrzeżenie go i dołączenie do klubów, gdzie stawiał pierwsze kroki, aż do transfer do Barcelony. Nie zabraknie także Neya w barwach reprezentacji.
Poznamy także wiele ciekawostek z jego życia, a nawet przegląd jego irokezów, które nosił.

Na koniec książki znajdziemy jak zawsze ciekawie spisaną bibliografię, podziękowania oraz "Liczny Neymara".

Neymar dla dzieci

Bardzo ciekawa książka.

Bardzo ciekawa książka.

Niby ok ale zbytnio się przeciągała - szczególnie dziecku - za dużo średnio istotnych i mało ciekawych szczegółów. Tej autorki, zdecydowanie lepsze biografie C. Ronaldo i Messiego.

• 2016
  • Wakacje 2020
  • 2016
  • Paszport czytelniczy 2022
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Neymar. Chłopak, który urodził się, by grać w piłkę