Dead Sky

It was a crime so brutal it changed the lives of even the most hardened homicide cops. The Haas family murders left a scar on the community nothing can erase, but convicting the alleged killer

Eliza | 2014-02-21
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 21 lutego 2014

Bardzo dobra książka sensacyjna, świetne dialogi i ciekawa akcja. Domyślałam się końca, ale nie zmienia to faktu że książka z rozdziału na rozdział wciąga.

Lamika | 2015-11-10
Na półkach: W oryginale, Przeczytane
Przeczytana: 10 listopada 2015

Straszna zbrodnia i błędne założenia śledczych, które prowadzą do dramatycznych wydarzeń, kilku podejrzanych, logiczna intryga, wyraziste charaktery- to mocne punkty dobrego kryminału. I tak jest w tej książce.
Warto przebrnąć przez pierwsze nudnawe strony, kiedy osoby dramatu są kolejno przedstawiane, by potem nie móc się oderwać. Polecam.

Kama | 2014-09-06
książek: 2070