Jak wygrać nadzieję? Instrukcja obsługi

Seria: Jak wygrać
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
7 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Czy wiesz, że przejawem utraty nadziei jest też wiara w horoskopy, wróżby, przeznaczenie czy szczęśliwy zbieg okoliczności? A wiesz, że nasze obawy wynikają nie tylko z kruchości ludzkiego losu, ale są też podsycane i wyolbrzymiane przez tych, którzy na naszych niepokojach pragną się dorobić? A zgadnij, kiedy tracimy nadzieję? Uśmiercamy nadzieję wtedy, gdy ubóstwiamy to, co nas niszczy. A...

A czy wiesz, jak wygrać nadzieję? W tej książce jest na to sposób. Takie to proste? To zależy, czy jesteś podobny do tych, dla których doraźna przyjemność stała się ważniejsza niż miłość, wierność i odpowiedzialność, czy też nie jesteś do nich podobny.

Książka ukazała się w serii bardzo popularnej wśród czytelników i docenionej przez fachowców (nagroda "Feniksa" w kategorii książek dla młodzieży).

virgo123 | 2017-01-19
Przeczytana: 24 czerwca 2015

Tę książkę dostałam na zakończenie roku szkolnego od moich przedszkolaków ;)

Agnieszka | 2012-05-13
Przeczytana: 2011 rok

"Nadzieja karmi się modlitwą"

Piękne rozważania dotykające istoty nadziei.

książek: 2039