Tajfun

Cykl: Tajfun
Wydawnictwo: Mandragora
6 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
komiksy

Wydanie kolekcjonerskie znanych z czasopisma "Świat Młodych" komiksów o Tajfunie autorstwa Tadeusza Raczkiewicza. Oprawiony w twardą okładkę album zawiera trzy opowiadania: "Zagadka układu C-2", "Afera Bradleya" oraz "Na tropie Skorpiona". Wesoły wąsacz - specjalista od zadań niemożliwych, oraz jego dwie przyjaciółki - Kriss i Maar powracają! Uwaga! W przygotowaniu album z nowymi przygodami Tajfuna!

źródło opisu: http://www.mandragora.com.pl

źródło okładki: http://www.mandragora.com.pl

ryszpak | 2015-01-20
Przeczytana: 02 września 2012

Pamiętne komiksy, znane z ostatniej strony "Świata Młodych" w latach 80. Bardzo miło było przypomnieć sobie je raz jeszcze. Tym bardziej, że teczki w kiosku nie posiadałem i o wszystkie numery gazety było bardzo trudno ;)

Damian | 2013-12-06

Komiks jest słaby, no ale na sentyment nie poradzisz:)

Janush Jarosh | 2015-05-26
Na półkach: Przeczytane, Komiksy