W obecności aniołów. Prawdziwe historie z aniołami

Wydawnictwo: Betezda
5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8390194996

Napisano już wiele książek o aniołach. Niektóre ukazują ich w sposób sentymentalny, jako złotowłose dzieciątka ze skrzydełkami. Autorka, dyrektorka amerykańskiego programu radiowego Voice of Prophecy oraz Tim Crosby zebrali za pośrednictwem swoich słuchaczy dobrze udokumentowane historie, które są w zgodzie z tym, co Pismo święte mówi o tych niebiańskich istotach. W książce znajdziesz dziesiątki niezwykłych historii z aniołami, których doświadczyli zwyczajni ludzie.

Urmurmina | 2014-04-29

Dostałam tę książkę z prezencie urodzinowym w najgorszych okresie swojego życia, w którym miałam pewne zachwianie wiary: bardziej wierzyłam w anioły niż samego Boga z powodu pewnej bolesnej dla mnie straty. Dlatego zaintrygowały mnie "Prawdziwe historie z aniołami" i spotkania zwykłych ludzi z tymi niebiańskimi istotami. Chwilami opowieści te wydawały mi się tak autentyczne, a niektóre czytałam ze łzami w oczach. Nie wiem, czy to nie są wymyślone historie, jednak nawet jeśli się w to nie wierzy, to myślę, iż warto przeczytać ten zbiór niesamowitych przeżyć ludzkich.

Sefi | 2014-06-01
aandziag | 2012-01-23