Dyskusje o książce Ostatni dobry człowiek

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Krótki podręcznik przekraczania granic Krótki podręcznik przekraczania granic
16 godz. temu
Zabawa - wspólne słowa
 Wartość płynności w bieżącym zarządzaniu finansami. Rozdział 3. Wyznaczanie optymalnego poziomu płynności na podstawie informacji o jej wartości Wartość płynności w bieżącym zarządzaniu finansami. Rozdział 3. Wyznaczanie optymalnego poziomu płynności na podstawie informacji o jej wartości
1 tydz. temu
Czytamy w weekend
@Ann-chan  No ja niestety trafiam na same tandetne. Te same schematy i motywy. Niby rynek ugina się pod stertą kryminałów, ale wszystko na jedno kopyto. Wystarczy, że przeczytasz jeden, to tak jakbyś przeczytała wszystkie.
2 lata temu
Co polecacie na początek? :)
Z kryminału: Ostatni dobry człowiek - z odrobiną filozofii. Inna dusza Henning Mankell - cykl o Wallanderze, dużo odniesień do społeczeństwa i polityki, motyw starości. Z fantastyki: David Mitchell
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2018)
Witam, chetnie zamienie sie na zycie po dunsku :) Mam do zaoferowania: "Kiedy na mnie patrzysz" - Agata Czykierda "droga do domu" - Gargaś "Zgoda na szczescie" - Ficner - Ogonowska "szkola żon" - witkiewicz "jedenascie godzin" - Paulina Simons ""obudz sie kopciuszku " - Natalia Sońska " Tylko mnie popros" - Sylvia Day " ostatni tacy przyjaciele"v - Tomasz lach "Na...
5 lata temu
Książka przygodowa z ciekawym wątkiem miłosnym dla fana kryminału.
Warto jeszcze zobaczyć Heksalogię o Dorze Wilk- Anety Jadowskiej (pierwszy tom to "Złodziej dusz") oraz trylogię tej samej autorki o Nikicie
5 lata temu
Pokazuje 6 z 11