Zgłosuj na książki roku 2017

Soy Luna Za kulisami 1

Seria: Soy Luna
Wydawnictwo: Egmont Polska
youstyna

Ta książka to fotograficzna opowieść o gwiazdach występujących w nowym serialu "Soy Luna", wyświetlanym na Disney Channel. Przedstawiono w niej historię filmowego planu i jego bohaterów oraz komentarze aktorów, anegdoty, sceny i widoki, które wprowadzają czytelnika za kulisy tej niezwykłej historii. Do książki dołączony jest arkusz z naklejkami i plakat. Wejdź za kulisy i poznaj prawdę o: Lunie, Ninie i Matteo.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/soy-luna-za-kulisami-1/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/soy-luna-za-kulisami-1/