Soy Luna Za kulisami 3

Seria: Soy Luna
Wydawnictwo: Egmont Polska
youstyna

Ta książka to fotograficzna opowieść o gwiazdach występujących w nowym serialu Soy Luna, wyświetlanym na Disney Channel. Przedstawiono w niej historię filmowego planu i jego bohaterów oraz komentarze aktorów, anegdoty, sceny i widoki, które wprowadzają czytelnika za kulisy tej niezwykłej historii. Do książki dołączony jest arkusz z naklejkami i plakat. Wejdź za kulisy i poznaj prawdę o: Simonie, Nicu i Pedrze.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1502441-luna-za-kulisami-3

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1502441-luna-za-kulisami-3