Niemieckie ludobójstwo na terenach Polski okupowanej przez III Rzeszę w latach 1939-1945

Wydawnictwo: Marianna Grynia
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historia
Merythia

źródło opisu: własne

źródło okładki: google

apache_server | 2018-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2018

Książna bardzo potrzebna ale zarazem straszna. W skrócie jest o terrorze i masowych mordach wykonanych przez niemieckie wykolejone kreatury.
Niemieccy mordercy zorganizowali niewyobrażalną katorgę narodowi polskiemu. Innym zresztą też. Lecz bezmiar sadyzmu wobec Polaków nie miał sobie równych. Jedynie jeszcze Żydzi byli przez nich w podobny, bestialski sposób traktowani.
Ponad osiemset stron opisów świadków tego barbarzyństwa; dokumenty i memoranda niemieckich morderców kogo i jak mordować; opis obozów przesiedleńczych, karnych i koncentracyjnych w tzw. Kraju Warty i Generalnej Guberni.
Najpodlejsze jest to, że teraz ci niemieccy bandyci kłamią na temat swojego udziału w masowych mordach. Szukają współwinnych w swoim szaleństwie, obarczając Polaków za zbrodnie na sobie.
Zwyrodniały zbrodniarz oskarża ofiarę. Działo się tak jeszcze do niedawna przy "zaangażowanej bierności" polskich (czy rzeczywiście polskich?) instytucji będących pod kontrolą PO za ich rządów. Podnosiły się nawet...

Merythia | 2016-10-07
Przeczytana: 04 listopada 2016