Kastor szyje

Cykl: Kastor (tom 4)
Wydawnictwo: Media Rodzina
Castor syr
Róża_Bzowa

W poprzednich książkach znany i lubiany bóbr już majsterkował, zasadził fasolkę i upiekł ciasto. Teraz przyszła pora na... szycie! Kastor najpierw więc pierze, prasuje, fastryguje, wycina, aż w końcu chwyta za igłę i nitkę. Po tych wszystkich czynnościach nie pozostaje mu już nic innego, jak tylko przymierzyć swój strój. Co takiego uszył – o tym maluchy przekonają się same, zaglądając do najnowszej części historyjki! Przygody Kastora są w książce dokładnie zilustrowane i szczegółowo opisane.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/1417/Kastor-szyje

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1417/Kastor-szyje

Rydzynianka | 2017-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2017

no i kolejna miła opowieść o utalentowanym Kastorze i znów niezła lekcja dla dzieciaków. niezła edukacyjna lekcja.

zelkaa | 2018-03-28
alicyjka090 | 2018-03-13