Warszawa. W poszukiwaniu centrum

Wydawnictwo: Znak

Fascynujący przewodnik po mieście, które ciągle zaskakuje swoją zmiennością. Novika, Krystyna Janda, Vienio, Endo, Muniek Staszczyk i wiele innych znanych postaci oprowadza nas po niezwykłych miejscach stolicy lub ukazuje te pozornie znane w nowym świetle. Inspirujące opowieści i praktyczne informacje o mieście doświadczonym i niekochanym, a jednocześnie tętniącym życiem, sprawią, że Warszawa was porwie.

Mareks | 2016-04-11

Kiepsko napisane, kalka, autorkę to przerosło - przykro mi ale nic dobrego nie mogę napisać

Pelagia | 2012-02-14
Przeczytana: 2010 rok

Książka o tym jak polubić Warszawę, jak ją pokochać szczególnie gdy jest się przyjezdym. Takie pozycje powinny być wręcz przymusowe dla tych przekraczających granice Warszawy w pogoni za pracą i za studiami. Bynajmniej nie po to by ją pokochali, ale by okazali choć odrobinę szacunku...

DramaQueer | 2010-08-02
Przeczytana: 2005 rok

Książka jest prekursorem współczesnych przewodników po Warszawie. To raczej zbiór wywiadów o Warszawie, niż klasyczny przewodnik, z których można wywnioskować, czym żyła aspirująca stolica w pierwszej połowie pierwszej dekady nowego tysiąclecia.

Hiram | 2013-04-01

Doczekała się paru naśladowców i innych miastach. Warto!

OlaB | 2016-04-11
Klara | 2015-12-30