Fiszki Audio Język angielski Słownictwo 5

Wydawnictwo: Cztery Głowy
popularnonaukowa
youstyna

FISZKI audio – język angielski – Słownictwo 1 Poziom: A1, elementary (podstawowy) FISZKI – kultowy już produkt WYDAWNICTWA CZTERY GŁOWY – doczekał się wersji audio. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki. 190 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną brytyjską wymowę (angielska lektorka...

FISZKI audio – język angielski – Słownictwo 1

Poziom: A1, elementary (podstawowy)

(angielska lektorka – Caroline Lebek – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów – zostaną Państwo prawidłowo zrozumiani)
ponad 2200 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście
starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem
(w obrębie każdej kategorii nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek staje się łatwiejsze)
tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło angielskie – przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy
rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni
kurs kompatybilny z tytułem książkowym FISZKI – język angielski – Słownictwo 1
Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu dużej liczby słów i zwrotów, to jest to kurs właśnie dla Państwa!

źródło opisu: http://www.empik.com/fiszki-audio-jezyk-angielski-...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/fiszki-audio-jezyk-angielski-...»