Warto być ojcem. Najważniejsza kariera mężczyzny.

Wydawnictwo: Inicjatywa Wydawnicza JEROZOLIMA
Sławomir

Fascynująca książka o roli męża i ojca w rodzinie. Mądrość i odpowiedzialność, czułość i troskliwość to cechy prawdziwego mężczyzny. Współczesny ojciec często bywa zagubiony, szuka spełnienia w pracy zawodowej, wychowanie dzieci pozostawiając matce. Jednakże jest stworzony do tego, by być ojcem. Powinien chcieć zostać ojcem, uczynić ojcostwo główną częścią swojej kariery życiowej. Jest to lektura równie ciekawa dla mężczyzn jak i kobiet: żon i matek, a także dla narzeczonych.

źródło opisu: http://ksiegarnia-jerozolimska.pl/?c=1&z=56

źródło okładki: http://ksiegarnia-jerozolimska.pl/?c=1&z=56

Bethi | 2018-01-31

Autor rozpoczynając od zwrócenia uwagi na różnice między kobietą a mężczyzną prowadzi czytelnika i tłumaczy w prosty, czasem i żartobliwy sposób role ojca i matki wynikające z tych różnic. Lektura przyjemna, mówiąca o bardzo ważnych kwestiach w przystępny i przyjemny sposób.

Bartosz Oszczęda | 2018-05-20
Przeczytana: 24 maja 2018