Mój bieg przez 20 wiek

Wydawnictwo: Odnowa
klimczok6

W książce tej jest wszystko, co zadowoli poszukiwacza sensacji: Powstanie Warszawskie, aresztowanie po wojnie przez Urząd Bezpieczeństwa, ucieczka na Zachód. Są w niej fragmenty ekscytujące, jak wyprawa autora i jego przyjaciela do Nysy, także ucieczka autora z aresztu UB, przedarcie się na Zachód i cudowne niemal odnalezienie ojca, tp wątki, jakich Ludlim by nie wymyślił.

źródło opisu: https://merlin.pl/moj-bieg-przez-xx-wiek-jan-krok-paszkowski/1702819/

źródło okładki: https://merlin.pl/moj-bieg-przez-xx-wiek-jan-krok-paszkowski/1702819/

klimczok6 | 2016-10-05
Przeczytana: 05 października 2016