literatura polska
Ag2S

Kiedy życie płata figla i zabiera ostrość widzenia, pozostaje sklejać świat ze skrawków. Kiedy do tego z zaskoczenia kradnie na chwilę pamięć i słowa, trzeba te skrawki składać na nowo. Z rysunków, wyrazów, pamiątek, zdjęć. Radzić sobie, żeby odrosnąć. I o tym jest ta książka. O odrastaniu, o zasypywaniu dołków przeciwności i czerpaniu radości z budowania, nawet wtedy, gdy walczy się z...

Radzić sobie, żeby odrosnąć. I o tym jest ta książka. O odrastaniu, o zasypywaniu dołków przeciwności i czerpaniu radości z budowania, nawet wtedy, gdy walczy się z własnymi ograniczeniami.
Ale przede wszystkim jest to niekończąca się inspiracja, jak NIGDY się nie poddawać.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/Skrawki-p-34697-1-30-.html

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/Skrawki-p-34697-1-30-.html

książkowelove | 2017-06-16

Sięgnęłam po "Skrawki" bo bardzo ceniłam role i osobowość pani Krystyny.
Zarażała dobrą energią, nawet przez szklany ekran. Książka niestety mnie nie urzekła, nie zrozumiałam jej formy. Dużo wątków, przeskoki w życiorysie. Liczyłam na coś bardziej chronologicznego, uporządkowanego.. Jednak aktorkę nadal uwielbiam i zawsze będzie kojarzyć mi się z tym szczerym uśmiechem (jak na okładce) :)

BeataBe | 2017-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2017