Wycieczki i Wyprawy Piesze z Kempingiem – Poradnik Podróżnika

Wydawnictwo: WyprawyPiesze.pl
9 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Ta publikacja pozwoli jak najlepiej przygotować się do krótkiej lub długiej wyprawy pieszej z plecakiem, a także pobytu na kempingu. Książka & Ebook Wycieczki i długie, piesze wyprawy połączone z pobytem na kempingu pod namiotem dają możliwość wyciszenia, odstresowania i poprawy kondycji fizycznej. Napisałem ten poradnik, aby każdy zainteresowany czytelnik mógł odpowiednio się przygotować,...

Książka & Ebook

Wycieczki i długie, piesze wyprawy połączone z pobytem na kempingu pod namiotem dają możliwość wyciszenia, odstresowania i poprawy kondycji fizycznej. Napisałem ten poradnik, aby każdy zainteresowany czytelnik mógł odpowiednio się przygotować, bo dobre przygotowanie to udany pobyt.

Portal WyprawyPiesze.pl, który redaguję, zainspirował mnie do zebrania wiedzy i przedstawienia jej w przystępnej formie.

Drogi czytelniku, spróbuj zamiast do 5* kurortu pojechać do ciekawego, kempingowego ośrodka, a zamiast na wycieczkę objazdową autokarem, zakosztuj natury na pieszej wycieczce w okolicy kempingowego ośrodka lub nawet na długiej wyprawie "backpacking".

Książka ISBN: 978-83-945868-0-5
Ebook ISBN: 978-83-945868-3-6

Ebook dostępny jest w różnych formatach obsługiwanych przez wiele czytników, w tym Kindle.

źródło opisu: WyprawyPiesze.pl & Baza ISBN

źródło okładki: WyprawyPiesze.pl

Bożena | 2016-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2016

Od czasu do czasu wędruję i szukałam książki, w której zawarto wszystkie najważniejsze informacje o wędrowaniu na szlaku. Okazało się, że człowiek uczy się całe życie.

Ta książka podarowała mi wskazówki, które usunęły błędy jakie popełniałam.

Fajne porady, a tekst o "wędrowaniu z dziećmi" to wisienka na torcie. Rzadko jestem na kempingu, ale dzięki tej książce chyba złapałam bakcyla.

Ann | 2016-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2016

Super, że w końcu znalazłam książkę z wieloma wskazówkami w jednym miejscu. Receptury na ochronę przed komarami wykorzystam, nie tylko na szlaku :)

boskagodzilla | 2016-11-20
Kamila Głowacka | 2016-11-16