Teatrzyki z morałem czyli Rady nie od parady IV

Wydawnictwo: Czarna Owca
youstyna

Przedstawiamy kolejny, czwarty już tom cyklu RADY NIE OD PARADY. Poszczególne utwory, z których każdy kończy się morałem, łączy forma - wszystkie przeznaczone są do wystawiania na scenie. Wśród bohaterów inscenizacji znajdziemy króla Gnata, imć Twardowskiego, królewnę o dziwnych upodobaniach, zbójców, kozę, która wybrała się na wycieczkę do Paryża, i wiele innych postaci. Teksty rozpisane są...

Przedstawiamy kolejny, czwarty już tom cyklu RADY NIE OD PARADY.

Teksty rozpisane są na role, a w przedstawieniach może brać udział nawet spora gromadka młodych aktorów. To znakomita nauka przez zabawę. Zapraszamy!

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/teatrzyki-z-moralem-czyli-rady-nie/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/teatrzyki-z-moralem-czyli-rady-nie/