Tłumaczenie: Lidia Rafa
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 20)
Wydawnictwo: Lucky
Holly

Hollander ?Holly Latham nie może uwierzyć w swoje szczęście. Po niezliczonych telefonach, mailach i obietnicach w końcu udaje jej się nakłonić rodziców, by kupili plantację Spring Hill, leżącą w sąsiedztwie Belle Chere, najpiękniejszej rezydencji w Ameryce.Jako wrażliwa trzynastolatka Holly zakochała się w Lorrie Beaumoncie, spadkobiercy ogromnej posiadłości. Choć od dnia, w którym Holly po raz ostatni widziała swą młodzieńczą miłość, minęła cała dekada, uczucie przepełniające jej serce nie wygasło. Wszystko zmieniło się, gdy w jej życiu niespodziewanie pojawił się przytojny Nick Taggert i zaproponował niezapomniany weekend radości i namiętności.Holly nie może oprzeć się urokowi mężczyzny, a jednocześnie zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest on odpowiednim kandydatem na męża. Nie wie jednak, że Nick Taggert to tak naprawdę doktor Taggert, doświadczony związkami z kobietami, które interesowały jedynie jego pieniądze i pozycja społeczna. Nick postanawia poddać Holly próbie.Czy Holly ulegnie urokowi pieniędzy i pozycji Lorriego, czy wybierze zwyczajną i prostą miłość, jaką oferuje Nick?Wszystko wyjaśni się w bożonarodzeniową noc, kiedy to zderzą się ze sobą namiętność, nienawiść i chciwość, odkrywając gorzką prawdę, która na zawsze zmieni życie Holly.

zabielka | 2016-03-03
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 15 lutego 2016

No! Świetny romansik!. Nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Wszystko napisane tak jak powinno być w przyzwoitym romansie. :)
Ciekawi główni bohaterowie, których wręcz trzeba a nie tylko można polubić. :)
Polecam i pozdrawiam :)

eve | 2015-01-07
Przeczytana: 04 stycznia 2015

Książka osadzona w kręgach, gdzie liczy się w jakiej rodzinie wzrastałeś i na jakim poziomie społecznym i materialnym nadal funkcjonuje. Starcia między "elitą" a zwykłym "robolem" to raczej z góry przewidziany przewidziany scenariusz - burzliwy romans i nic więcej. Jednak dobrze się czyta historie, gdzie ktoś się tobą interesuje - nie tylko jako obiekt KOBIETA ale również ceni cię za to, że masz dużą ambicję i wiedzę. Potrafi z tobą się powygłupiać ale również zrobić coś poważnego, ambitnego.
Mimo, iż książka z serii łatwa do przewidzenia - czyta się płynnie i można sobie przy niej odpocząć.

Efka | 2011-05-26
Na półkach: Przeczytane, 2011 Rok
Przeczytana: 2011 rok

Myślałam, że będzie to kolejne romansidło (takich to sporo przeczytałam) ale okazało się, że książka jest ciekawa i wciągająca.
Bohaterowie przy każdym spotkaniu lądowali w łóżku,ale nie było wielkich scen "namiętności" - wszystko ze smakiem.
Książke polecam.Lekka na popułudnia przy kawie:)

Aga | 2016-04-18
Przeczytana: 17 kwietnia 2016

Jak bardzo potrafimy wyidealizować wspomnienia dzieciństwa, pierwszych fascynacji i jak bardzo ślepi jesteśmy i naiwni...tak bardzo że oczywiste i naprawdę ważne rzeczy nam umykają...

Hania | 2012-06-10
Przeczytana: maj 2012

Dobre, nie głupie romansidło. Choć momentami rozmyślania bohaterki mogą irytować, to jednak przyjemnie się ta książkę czyta. Idealna na wieczór po ciężkim dniu.

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 25 października 2011

"Wszystko działo się w 1842 roku." (Lucky)

Kasia W-ka | 2011-07-26
Przeczytana: 21 marca 2012