Okładka książki Holly Jude Deveraux
Okładka książki Holly
Jude Deveraux Wydawnictwo: Lucky Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 20) literatura obyczajowa, romans
Saga rodu Montgomerych (tom 20)
Lucky
2006-01-01
2006-01-01
Lidia Rafa
Holly

Bardzo fajny romans. Współczesny i pokazujący jak stare wspomnienia można pozmieniać by były idealne. Zawsze idealizujemy coś co straciliśmy a jak się pojawia stara miłość w naszym życiu widzimy ile ma wad...

Taka sobie ta książka. Jest to współczesny romans. A ja bardzo lubię u tej autorki romans historyczny. Bohaterowi piekni i młodzi i bardzo bogaci. Po prostu sielanka.

Na półkach: , , , , , , ,

przypadkowe spotkanie początkiem wielkiego uczucia.

przypadkowe spotkanie początkiem wielkiego uczucia.

Czasami miłość jest ślepa. Dobrze, żę znajdzie się czasami ktoś kto otworzy nam oczy.

Jak bardzo potrafimy wyidealizować wspomnienia dzieciństwa, pierwszych fascynacji i jak bardzo ślepi jesteśmy i naiwni...tak bardzo że oczywiste i naprawdę ważne rzeczy nam umykają...

No! Świetny romansik!. Nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Wszystko napisane tak jak powinno być w przyzwoitym romansie. :)
Ciekawi główni bohaterowie, których wręcz trzeba a nie tylko można polubić. :)
Polecam i pozdrawiam :)

Ciekawi główni bohaterowie, których wręcz trzeba a nie tylko można polubić. :)
Polecam i pozdrawiam :)

Książka osadzona w kręgach, gdzie liczy się w jakiej rodzinie wzrastałeś i na jakim poziomie społecznym i materialnym nadal funkcjonuje. Starcia między "elitą" a zwykłym "robolem" to raczej z góry przewidziany przewidziany scenariusz - burzliwy romans i nic więcej. Jednak dobrze się czyta historie, gdzie ktoś się tobą interesuje - nie tylko jako obiekt KOBIETA ale również ceni cię za to, że masz dużą ambicję i wiedzę. Potrafi z tobą się powygłupiać ale również zrobić coś poważnego, ambitnego.
Mimo, iż książka z serii łatwa do przewidzenia - czyta się płynnie i można sobie przy niej odpocząć.

Dobre, nie głupie romansidło. Choć momentami rozmyślania bohaterki mogą irytować, to jednak przyjemnie się ta książkę czyta. Idealna na wieczór po ciężkim dniu.

"Wszystko działo się w 1842 roku." (Lucky)

"Wszystko działo się w 1842 roku." (Lucky)

• Romans
  • 2010