Roślinne antybiotyki. Sekretne broń natury

Pflanzliche Antibiotika. Geheimwaffen aus der Natur
zioła, antybiotyki, zdrowie
zdrowie, medycyna
zabuncia

Wszędzie wokoło czyhają na nas drobnoustroje i nasz układ immunologiczny cały czas odpiera ich ataki. Kiedy jednak zarazki nas dopadną i kiedy już walczymy z jakąś infekcją, szybko sięgamy po chemiczne antybiotyki. Antybiotyki są jednak potrzebne o wiele rzadziej, niż się powszechnie myśli. Osłabiają nasz układ odpornościowy i niosą ze sobą ryzyko, że zarazki staną się oporne na działanie leku.

Z tej książki dowiecie się, czym są antybiotyki i w jaki sposób działają, o co powinniście zapytać lekarza, jeśli zaleci Wam antybiotyk, a także jak można odbudować odporność po przebytej kuracji antybiotykowej, wspomagając się ziołami i zdrowym odżywianiem.

źródło opisu: www.jednosc.com.pl

źródło okładki: www.jednosc.com.pl